Partner techniczny artneo.pl logo artneo.pl

sparin junior

⚽⚽⚽ SPARING JUNIORÓW ⚽⚽⚽

KKS Warmia Olsztyn – Stomil Olsztyn SA 9:4

„W dniu dzisiejszym rozegraliśmy kolejny mecz kontrolny. Tym razem przeciwnikiem była drużyna Juniorów Młodszych Stomil Olsztyn SA.
Jeżeli chodzi o nasz zespół to mieliśmy w tym spotkaniu dwa oblicza. W pierwszej połowie mieliśmy pełną dominację i kontrolę nad meczem, natomiast bardziej martwi mnie sytuacja jaka miała miejsce w drugiej części spotkania. Wyraźnie oddaliśmy inicjatywę w graniu dla Stomilu gdzie ustawiliśmy się w obronie niskiej i szukaliśmy swoich szans w ataku szybkim, co mnie bardzo negatywnie zdziwiło, ponieważ mieliśmy określone założenia taktyczne. Na dodatek mieliśmy za dużo strat niewymuszonych, czyli dużo niecelnych podań i problemy w przyjęciu piłki. To wszystko sprawiło, że przeciwnik przejął kontrolę i dominował w ataku pozycyjnym.
Podsumowując, mamy jeszcze dużo do nadrobienia. Tak jak mówiłem wcześniej – zespół jest w przebudowie, dołączyło kilku nowych zawodników i naturalne jest, że potrzebują trochę czasu na dostosowanie się do naszego systemu gry. Myślę, że mecz był pożyteczny dla obu Trenerów.
Dziękuję Trenerowi Adamowi za spotkanie i życzę powodzenia w meczach mistrzowskich.”
Tak dzisiejszy sparing podsumował tr Marcin Przybyliński

Zdjęcia Małgorzata Skutnik

 

sparin junior