4 kolejka I Liga Wojewódzka C1 Trampkarz Grupa 2

KKS Warmia Olsztyn – Polonia Lidzbark Warmiński 1:2

Bramka: Bartosz Wiśniewski

Poprosiliśmy trenera Piotra Kamińskiego o kilka słów podsumowania:
„Bardzo dobry początek, stworzyliśmy sobie kilka sytuacji gdzie jedną zamieniliśmy na bramkę. Pod koniec pierwszej połowy drużyna gości miała kilka sytuacji i po jednej wrzutce z różnego, niegroźne uderzenie głową i przed bramkarzem piłka odbiła się od kępy i nieszczęśliwie dla nas wpadła do bramki. Drugą połowę przeważali goście, my próbowaliśmy się bronić i strzelić coś z kontry. Pod koniec meczu jeden z naszych obrońców nie wyszedł do piłki, przeciwnik uderzył z dystansu i goście strzelają zwycięską bramkę.
Mimo walki do końca nie udało nam się wyrównać i mecz kończy się przegraną 1:2. Nie zwieszamy głów, tylko bierzemy się do pracy, gdyż w środę gramy kolejny mecz ligowy. W zaległym spotkaniu wybierzemy się do Klewek zagrać z drużyną Naki II Olsztyn.”

SKŁAD WARMII: Fokczyński Mikołaj, Barchański Szymon, Pietrzak Artur, Uzar Jakub, Uzar Karol, Uzar Tomasz, Pieczarka Michał, Włodyka Adam, Zimowski Wiktor, Wiśniewski Bartosz, Tański Szymon, Cis Igor, Wojciechowski Tymon, Pruszkowski Maksymilian