Partner techniczny artneo.pl logo artneo.pl

II kolejka Juniorów

2 kolejka I Ligi Wojewódzkiej A1 Junior Grupa 1

Stomil Olsztyn SA – KKS Warmia Olsztyn 2:1

„W pierwszej połowie meczu mieliśmy problemy aby dłużej utrzymać się przy piłce. Stomil był agresywny na naszej połowie co sprawiło,że graliśmy bardziej bezpośrednio. Mieliśmy również problemy z mobilnością na boisku. Mało ruchu i brak szukania wolnych przestrzeni sprawiał że nie mogliśmy złapać swojego rytmu gry. Bramkę na 1:0 straciliśmy po naszym wrzucie z autu i błędzie indywidualnym naszego pomocnika. Przy drugiej bramce zabrakło zdecydowanego ataku na zawodnika z piłką, który z około 25m strzelił nam bramkę. Po przerwie byliśmy bardziej zdecydowani w swoich działaniach ofensywnych. Staraliśmy dłużej utrzymać się przy piłce co sprawiło że złapaliśmy kontakt strzelając bramkę. Mieliśmy jeszcze swoje okazje na wyrównanie lecz zabrakło skutecznej finalizacji” – trener Marcin Przybyliński