Partner techniczny artneo.pl logo artneo.pl

Turniej półfinałowy gr Orlik

W sobotę nasi chłopcy z rocznika 2009 rozegrali turniej półfinałowy grupy niebieskiej. Do Dobrego Miasta pojechaliśmy zmobilizowani, bo chcieliśmy zaprezentować się lepiej niż podczas rozgrywek grupy zielonej. Jak chłopcy obiecali tak zrobili
W pierwszym meczu podejmowaliśmy gospodarza turnieju mocny DKS Dobre Miasto. Po bardzo dobrym meczu remisujemy 0:0 (trzeba podkreślić, że był to jedyny remis DKS-u w tym turnieju, resztę spotkań drużyna z Dobrego Miasta wygrała). Drugi mecz z drużyną z Jezioran to spotkanie które miało dwie odsłony, po szybko straconych bramkach przegrywaliśmy 0:2, chłopcy jednak nie poddali się i doprowadzili szybko do remisu. Niestety w jednej z ostatnich akcji meczu drużyna z Jezioran strzela nam bramkę i przegrywamy 2:3 Trzeci mecz ze Stomilem i kolejny thriller. Tak dobrze grających chłopców z Warmii jeszcze nie widziałem. Chłopaki nie przestraszyli się Stomilu i w połowie meczu swoją bardzo dobrą grę udokumentowali bramką. Przy 1:0 mieliśmy jeszcze swoje sytuacje do podwyższenia wyniku niestety nie udało nam się pokonać bramkarza drużyny przeciwnej. Jak to jest w piłce niewykorzystane sytuacje potrafią się zemścić i po niestety prostych błędach w obronie tracimy 3 bramki i przegrywamy 1:3. W paradoksalnie najlepszym meczu w turnieju ponieśliśmy uważam niezasłużoną porażkę. No,ale taka jest piłka. Czwarty mecz w którym podejmowaliśmy drugą drużynę DKS-u wygrywamy pewnie 2:0. Ostatni mecz z Wipsowem i 5:0 dla Warmii kończy nasze występy w tym sezonie.
Nie udało się nam awansować do finału, ponieważ zajęliśmy najgorsze dla sportowca miejsce czyli 4 przegrywając walkę o 3 miejsce ze Stomilem, który miał tyle samo punktów , ale lepszy bilans bezpośrednich spotkań. Cieszy fakt,że w trzech meczach nie straciliśmy bramki i że 10 strzeliliśmy przeciwnikom.
Wielkie brawa dla chłopaków za sobotnie granie, za serducho i wolę walki!

Pozdrawiam Trener Łukasz