Partner techniczny artneo.pl logo artneo.pl

Ostatni mecz Trampkarzy w rundzie jesiennej

14 kolejka I Ligi Wojewódzkiej C1 Trampkarz Grupa 2

Ostatnia kolejkę rundy jesiennej zagraliśmy na wyjeździe z drużyną Legii Bart Bartoszyce, z którą w pierwszym meczu wygraliśmy u siebie 1:0.
Mimo trudnej sytuacji kadrowej, nie poddaliśmy się i walczyliśmy do ostatniego gwizdka. Stworzyliśmy sobie kilka dobrych sytuacji. ale nie udało się znaleźć drogi do bramki, choćby z rzutu z karnego… Rywale wykorzystali nasze mankamenty w ustawieniu i musimy się pogodzić z porażką .

UKS SP LEGIA-BART Bartoszyce – KKS Warmia Olsztyn 3:0

Podsumowując całą rundę jestem dumny z chłopaków, gdyż graliśmy w każdym meczu młodszymi zawodnikami niż nasi rywale czego efektem były wysokie porażki w pierwszych meczach. W rundzie rewanżowej zrobiliśmy progres gdzie te mecze były stykowe i rywale mieli wielki ból głowy, żeby nam strzelić bramkę. Mieliśmy kilka zwycięstw, więc tych punktów kilka zebraliśmy i myślę, że gdybyśmy mieli więcej szczęścia to byłoby ich zdecydowanie więcej. Największe brawa należą się moim zawodnikom, którzy w każdym meczu dawali z siebie maksa, niejednokrotnie pokazując waleczność i charakter.
Teraz czas na mały odpoczynek, a później ciężka praca i przygotowania do rundy wiosennej.
Trener Piotr