Partner techniczny artneo.pl logo artneo.pl

Gr Młodzik I – podsumowanie rundy jesiennej

W rundzie jesiennej grupa Młodzik została podzielona na dwie drużyny, które startowały w rozgrywkach pierwszej oraz drugiej ligi .
Co do Młodzika występującego w lidze pierwszej – było to dla nas bardzo surowe, ale potrzebne doświadczenie. Przeskok z małego orlika na duże boisko był dla nas dość trudny. W grupie 3 za przeciwników mieliśmy drużyny takie jak DKS Dobre Miasto, MKS Korsze, Czereś Sport, MKS Polonia Lidzbark Warmiński oraz Tęcza Biskupiec.
Od pierwszego meczu widać było, że dla naszych przeciwników to nie była pierwszyzna w tej lidze. Górowali nad nami organizacją gry, ustawianiem się, agresją boiskową oraz cechami czysto piłkarskimi. W każdym meczu walczyliśmy na tyle ile na obecną chwilę umieliśmy i dawaliśmy z siebie wszystko. Zdarzały się mecze gdzie stawialiśmy naprawdę trudne warunki przeciwnikom. Niestety zdarzały się i takie w których bramkę traciliśmy dosłownie w pierwszej akcji i ciężko było się potem podnieść. Udało nam się ograć Lidzbark Warmiński u siebie 1:0. Niestety względy proceduralne odebrały nam 3 punkty i ligę skończyliśmy z zerowym dorobkiem punktowym.
Przyszłą rundę zaczniemy prawdopodobnie od drugiej ligi, co będzie dla nas okazją do dużej rehabilitacji 🥅
Na ten moment dziękuję zawodnikom za podjęcie walki i zaangażowanie 🙂
Trener Artur