Partner techniczny artneo.pl logo artneo.pl

Ostatni trening Orlików przed przerwą świąteczną

W środę spotkaliśmy się na ostatnim treningu w tym roku. Postawiliśmy na luźniejszy trening, dlatego do udziału w nim zaprosiliśmy rodziców z dwóch naszych grup. Najpierw podzieliliśmy chłopaków na drużyny niebieską i pomarańczową i chłopcy rywalizowali między sobą. Była to przede wszystkim zabawa, ale chłopaki podeszli bardzo poważnie i zagrali bardzo fajne i emocjonujące mecze.
Wisienką na torcie była rywalizacja rodziców 🙂 Rodzice chłopaków z 2010 zagrali z rodzicami z 2009 rocznika. Tutaj rywalizacja była również zacięta, nikt nie odstawiał nogi, była walka o każdy centymetr boiska. Po wyczerpujących 20 minutach rywalizacji 🙂 mecz zakończył się wynikiem 2:2.
Po treningu odwiedził nas Św.Mikołaj 🎅 który obdarował naszych wychowanków super prezentami 🎁
Dziękujemy chłopcom za 4 miesiące treningów w tym sezonie i widzimy się na treningu po Nowym Roku. Dziękujemy również rodzicom za udział w treningu. Obyło się bez kontuzji i to chyba najważniejsze
Chcielibyśmy z tego miejsca życzyć naszym zawodnikom, rodzicom oraz kibicom Warmii Olsztyn, zdrowych i wesołych Świąt Bożego Narodzenia, a w Nowym Roku dużo zdrowia i spełnienia piłkarskich marzeń!

Trenerzy grupy Orlik
Łukasz Olszewski
Grzegorz Kulpaka