Partner techniczny artneo.pl logo artneo.pl

2 i 3 miejsce Orlików w turnieju O Puchar Dyrektora Centrum Kulturalno Bibliotecznego w Gietrzwałdzie

W dniu wczorajszym nasi zawodnicy z grup Orlik 2009 i Orlik 2010 wystąpili w turnieju O Puchar Dyrektora Centrum Kulturalno Bibliotecznego w Gietrzwałdzie.
W turnieju wystawiliśmy 2 drużyny – niebieską i pomarańczową, które rywalizowały w oddzielnych grupach. Zespół pomarańczowy po zwycięstwie z SP Gietrzwałd oraz remisie z jedną z drużyn Czereś Sport zajęła 1 miejsce w swojej grupie i pewnie awansowała do półfinału 🔝💪 Niebiescy po przegranej z drużyną Czereś Sport i wygraniu 2 kolejnych meczów z SP Biesal i Wigwałdem awansowała do półfinału z 2 miejsca 💪🔝 W półfinale obie drużyny spotkały się ze sobą 💥 Był to najbardziej zacięty mecz tego turnieju 😊 Po naprawdę dużej walce i sporej liczbie stworzonych sytuacji z obu stron o jedną bramkę lepsza okazała się ekipa pomarańczowa Pomimo przegranego półfinału drużyna niebieska nie zwieszała głów i bardzo szybko się podniosła oraz pokazała charakter w meczu o 3 miejsce. Wspierani głośnym dopingiem Kolegów z drużyny pomarańczowej oraz licznie zgromadzonych Rodziców rozegrali swój najlepszy mecz w turnieju i pewnie pokonali zespół Czereś Sport 4-1 💪 W finale pomarańczowi mierzyli się również z zespołem Czereś Sport. Po wyrównanym meczu, pełnym walki i kilku świetnych sytuacji z obu stron mecz skończył się wynikiem 0-0 i o wygranej musiały zdecydować rzuty karne. Skuteczniejsi w karnych okazali się zawodnicy z Czereś Sport i to oni wygrali turniej.

Turniej kończymy z 2 pucharami 🏆🏆 i medalami za 2 i 3 miejsce 🥈🥉💪 Dodatkowo nagrodę dla najlepszego bramkarza turnieju dostał Błażej Staniaszek (tylko 1 stracona bramka)👏

Wszystkim Naszym zawodnikom należą się słowa uznania za świetną postawę i duże zaangażowanie we wszystkich meczach 👏👏👏
Wielkie podziękowania dla wszystkich wspierających Nas gorącym dopingiem Rodziców 👏😍

Trenerzy Grzegorz i Łukasz